Spedycja transportów ponadgabarytowych do Szwajcarii to nasza specjalność. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby i firmy, które pragną zlecić transport ponadgabarytowy do tego kraju lub sprowadzić z niego ładunki nienormatywne. Jeśli szukasz solidnego przewoźnika z doświadczeniem, skontaktuj się z nami!

Firma Jupiter w branży transportowej działa od lat. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw i instytucji. Gdy potrzeba spedytora z doświadczeniem, profesjonalnym sprzętem, wykwalifikowaną kadrą, Jupiter jest do Państwa dyspozycji.

Pomożemy w przewiezieniu ładunków wielkogabarytowych – od maszyn budowlanych, przez maszyny przemysłowe i rolnicze, jachty i łodzie, samochody, po domki holenderskie. Jeśli interesuje Państwa transport ponadgabarytowy do Szwajcarii, zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy indywidualne podejście, kompleksową i fachową obsługę oraz atrakcyjny cennik!

Transport ponadnormatywny z firmą Jupiter

Każdy ładunek gabarytowy to wielkie wyzwanie logistyczne. Nawet najmniejsze przewozy ponadnormatywne wymagają profesjonalizmu, dobrego planowania, specjalistycznego sprzętu, a także odpowiedniej ekipy, która będzie w stanie przeprowadzić całą operację w sposób sprawny i kompetentny.

W firmie Jupiter doskonale wiemy, jak realizować tego rodzaju zlecenia. Dbamy o zgodność z przepisami, poprawność dokumentacji i bezpieczeństwo transportu. Przewozimy najprzeróżniejsze ładunki – m.in. maszyny rolnicze, samochody, sprzęt budowlany, elementy konstrukcyjne. Każdy transport gabarytowy realizujemy terminowo, na dogodnych dla klienta warunkach. Na każdym etapie zapewniamy fachowe doradztwo. Szczegółowo opracowujemy trasy przejazdu. Zapewniamy również pilotaż transportu ponadgabarytowego do Szwajcarii.

Pragniemy świadczyć dla naszych klientów jak najlepsze usługi. Dlatego stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, a także rozwijamy flotę pojazdów oraz dostępnego sprzętu. Chcemy, by nasi klienci mieli poczucie, że powierzony nam ładunek znajduje się w kompetentnych rękach i że Jupiter to najlepszy wybór, by zorganizować transport gabarytów ze Szwajcarii. O bezpieczny przewóz zadba każdy nasz kierowca i pilot transportu ponadgabarytowego, który będzie obsługiwał Państwa zlecenie.

Międzynarodowy transport gabarytowy do Szwajcarii

Jupiter obsługuje zlecenia na transport ponadgabarytowy ze Szwajcarii i do tego kraju. Nasza firma zajmuje się obsługą zleceń do każdego miejsca w tym kraju. Transportujemy ładunki nienormatywne, obejmując zasięgiem wszystkie polskie województwa i szwajcarskie kantony.

Z nami zorganizujesz transport wielkogabarytowy z miast takich jak Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin czy Bydgoszcz do miast takich jak Bazylea, Berno, Fryburg, Zurych, Lozanna, Genewa, Lugano i wielu innych. Przyjmujemy też zlecenia w odwrotnym kierunku oraz z lub do innych państw Europy. Kierunek Szwajcaria – Polska nie jest jedynym, na którym realizujemy transport gabarytowy. Z nami można przewieźć ładunki ze Szwajcarii do takich krajów jak Francja, Hiszpania, Irlandia, Norwegia, Włochy, Grecja czy Austria.

Nasza firma dysponuje nowoczesną flotą pojazdów oraz wykwalifikowaną kadrą. Klienci Jupiter mają dzięki temu pewność, że ich własność dotrze na miejsce docelowe w sposób bezpieczny i terminowy. Oferujemy kompleksową obsługę i fachowe doradztwo. Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze usługi!

Transport niskopodwoziowy – usługi oferowane przez Jupiter

W firmie Jupiter podejmujemy się zleceń różnego rodzaju. Nasze usługi obejmują między innymi transport maszyn budowlanych, transport łodzi i jachtów, transport maszyn przemysłowych, transport samochodów, transport maszyn rolniczych. Zachęcamy do kontaktu każdego, kto pragnie zorganizować transport ponadnormatywny do Szwajcarii.

Transport maszyn budowlanych – z Jupiter na plac budowy

Nasza firma to doskonały wybór, jeśli potrzebujesz przewieźć maszyny budowlane na miejsce robót drogowych lub plac budowy. Przetransportujemy wszelkie maszyny niezbędne w tego rodzaju pracach, m.in. walce, kruszarki, kafary, spycharki, koparki, betoniarki. Dostarczymy także wszelkie konstrukcje stalowe i elementy konstrukcyjne, które wymagają transportu nienormatywnego. Dzięki Jupiter możesz również przeprowadzić relokację fabryki lub firmy do Szwajcarii, zrealizować transport maszyn przemysłowych, linii produkcyjnych i innych elementów infrastruktury swego przedsiębiorstwa.

Transport maszyn rolniczych – do twojego gospodarstwa

Jupiter oferuje przewóz maszyn rolniczych niezbędnych do pracy przy uprawie lub hodowli. Transportujemy siewniki, przyczepy rolnicze, kombajny, młocarnie, glebogryzarki, opryskiwacze, kosiarki i inne narzędzia oraz maszyny rolnicze, które ze względu na swoje rozmiary lub wagę muszą być przewożone jako ładunki ponadgabarytowe.

Transport samochodów – przewozy niskopodwoziowe

Realizujemy usługi transportu niskopodwoziowego samochodów do Szwajcarii. Dla naszych klientów zorganizujemy i zaplanujemy transport samochodów osobowych, transport ciągników siodłowych, transport samochodów ciężarowych, a także innych pojazdów ponadgabarytowych, jak choćby transportery opancerzone czy wózki widłowe.

Transport łodzi i jachtów – bezpiecznie nawet na duże odległości

Jupiter to także sposób na to, by przetransportować łódź lub jacht drogą lądową. Pomożemy w zaplanowaniu optymalnej trasy oraz bezpiecznym załadunku, przewozie i rozładunku jednostek pływających, nie tylko w Polsce, ale i w Szwajcarii oraz na innych kierunkach międzynarodowych.

Pozostałe usługi transportu wielkogabarytowego Jupiter

Zapraszamy do współpracy również w przypadku zainteresowania transportem innych ładunków ponadgabarytowych. Nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zachęcamy do zgłaszania zapytań o wycenę naszych usług.

Oferta firmy Jupiter na transport gabarytów ze Szwajcarii

Przewozy nienormatywne to dla nas codzienność. Stale realizujemy zlecenia na transport niskopodwoziowy ładunków różnego rodzaju. Mamy doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę i profesjonalny sprzęt, co pozwala nam świadczyć usługi na odpowiednio wysokim poziomie.

Dbamy przy tym o atrakcyjny cennik usług. Warto pamiętać, że cena transportu zależy od wielu zmiennych parametrów – odległości, rodzaju transportowanego ładunku, ubezpieczenia, liczby pracowników oddelegowanych do realizacji zlecenia, etc.

Naszym celem jest satysfakcja klienta. Stawiamy na bezpieczeństwo, kompleksową obsługę, terminowość oraz solidne i fachowe podejście do realizacji zadań. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które pragną zlecić transport ponadgabarytowy do Szwajcarii lub z tego kraju.


Zadzwoń +48 41 345 43 10